Veiklos sritis

Lopšelis darželis „Žiburėlis“ puoselėja holistinę ikimokyklinio ugdymo kryptį, kur pripažįstamas dvasinių, pažintinių, emocinių, socialinių, fizinių asmenybės aspektų lygiavertiškumas. Siekiama kryptingiau ugdyti visapusiškai sveiką vaiką, tai yra ne tik fiziškai aktyvų, tačiau ir kūrybišką, socialų, komunikuojantį, tyrinėjantį, atvirą naujovėms, pozityvų, per asmeninę patirtį pažįstantį pasaulį, savo tautinį bei asmeninį tapatumą. Toks ugdymo procesas yra grindžiamas asmens patyrimu, jo įsisąmoninimu bei įprasminimu. Kiekvienas vaikas yra unikalus, atviras, trokštantis žinių, kupinas smalsumo ir nuostabos, noro bendrauti ir pažinti. Žmogaus vertybės siejamos su saviraiška, kultūros puoselėjimu. Darželis sukuria vaikams saugią aplinką pagal kiekvieno amžiaus raidą, kultūrinį kontekstą, emocinį išgyvenimą, bendravimo, atradimo, kūrybos džiaugsmą.

Vizija. Darželis, kuriame gera augti kartu su kitais.

Misija. Bendradarbiaujant su tėvais, puoselėti vaiko prigimtines galias asmens ūgčiai, teikiant kokybišką ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, nukreipiantį ugdytinį link gerų pasiekimų ir optimalios pažangos. Darželis racionaliai naudojantis švietimui skirtas lėšas, sukuria atvirą nuolat tobulėjančiai bendruomenei aplinką, kurioje siekiama džiugaus, kultūringo, prasmingo ir sveiko gyvenimo ritmo.

Filosofija. „Maži gėrio daigai augina didelį pasaulį. (Giuseppe Colombero)

Vertybės. Pozityvus požiūris, pagarba, pasidalijimas, pavyzdys, pagalba, profesinis augimas.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial