Nuotolinio ugdymo organizavimas karantino laikotarpiu nuo 2020 12 04 iki 2021 01 31

INFORMACIJA TĖVAMS DĖL NUOTOLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO NUO 2020 12 04 IKI 2021 01 31

Nuo 2020 m. gruodžio 9 d. iki 2021 m. sausio 31 d. Lietuvoje paskelbtas karantinas dėl Covid-19 pandemijos. Lopšelį-darželį rekomenduojama lankyti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu. Lopšelis-darželis „Žiburėlis“ organizuoja tiesioginį ir nuotolinį vaikų ugdymą. Tėvai turi informuoti grupės auklėtoją ir parašyti prašymą, jei jų vaikai nelankys darželio karantino metu. Nuotoliniu būdu besiugdantiems vaikams ugdymo mokestis neskaičiuojamas. Savaitinės nuotolinio ugdymo užduotys yra e-dienyne „Mūsų darželis“. Atliktas vaikų užduotis prašome įdėti į grupės uždarą facebook‘o grupę. Bendraukite ir bendradarbiaukite su auklėtojomis, kad būtų palaikomas ryšys, pasidalinama įvairia patirtimi. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų atostogos nuo gruodžio 14 iki sausio 4 d. Nuo sausio 4 d. priešmokyklinukams vyks tiesioginis ir nuotolinis ugdymas. Savaitės nuotolinio ugdymo užduotys bus talpinamos e-dienyne „Mūsų darželis“. Su jūsų vaikais susisieks grupės auklėtoja ir pasiūlys 1 kartą per savaitę susitikimus zoom platformoje. Galite pasinaudoti infografike pasiūlytais patarimais, kaip organizuoti ugdymą namuose. Jei turite klausimų, neaiškumų dėl nuotolinio ugdymo organizavimo, skambinkite ar rašykite!

Direktorė

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial